Resultat seriestevne Arna idrettspark 15.mai

Årets første seriestevne bydde på 2 nye banerekordar for kvinner. Matilde Roe, Fri kasta diskosen 48,75m og i stav hoppa Fana-jentene Sanne Myrmel og Kitty Friele Faye begge 3,20m.

2017-05-18
Ove Leon Låstad

Resultatliste:

Rekrutt 60m        
Heat 1: rekrutt + J11 Vind: 0,2    
  Mia Isabell Haugen 2008 IL Fri 11,89  
  Jonas Urdal 2009 IL Fri 11,60  
  Oda Urdal 2008 IL Fri 10,41  
           
J11 60m        
Heat 1: rekrutt + J11 Vind: 0,2    
1 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 9,47  
           
J13 60m        
Heat 2: J13+J14+J15 Vind: 0,0    
1 Julie Bakke Liland 2004 IL Norna-Salhus 8,65  
2 Guro Navelsaker Hjeltnes 2004 IL Norna-Salhus 8,87  
3 Nicoline Coalson 2004 IL Norna-Salhus 9,09  
4 Rebecka Dale 2004 IL Norna-Salhus 9,32  
           
J14 60m        
Heat 2: J13+J14+J15 Vind: 0,0    
1 Emma Storsæter 2003 IL Fri 8,54  
           
J15 60m        
Heat 2: J13+J14+J15 Vind: 0,0    
1 Synne-Helen Torvund 2002 IL Fri 9,20  
           
G13 60m        
Heat 3: G13 Vind: 2,4    
1 Lars Magnus Birketveit 2004 IL Fri 8,35  
2 Filip Holdhus 2004 IL Fri 8,47  
           
MV45 60m        
Heat 4: MV45+MV65+KV35 Vind: 0,0    
1 Kjetil Torvund 1970 IL Fri 8,95  
           
MV65 60m        
Heat 4: MV45+MV65+KV35 Vind: 0,0    
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 9,47  
           
KV35 60m        
Heat 4: MV45+MV65+KV35 Vind: 0,0    
1 Helene Torvund 1978 IL Fri 9,98  
           
J13 100m        
Heat 1: J11+J13+J14 Vind: 2,4    
1 Julie Bakke Liland 2004 IL Norna-Salhus 13,81  
2 Guro Navelsaker Hjeltnes 2004 IL Norna-Salhus 14,10  
3 Nicoline Coalson 2004 IL Norna-Salhus 14,67  
4 Rebecka Dale 2004 IL Norna-Salhus 15,02  
           
J14 100m        
Heat 1: J11+J13+J14 Vind: 2,4    
1 Emma Storsæter 2003 IL Fri 13,44  
           
J11 100m        
Heat 1: J11+J13+J14 Vind: 2,4    
1 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 15,30  
           
G13 100m        
Heat 2: G13 Vind: 2,0    
1 Lars Magnus Birketveit 2004 IL Fri 13,56  
2 Filip Holdhus 2004 IL Fri 13,67  
           
MV65 60m        
Heat 3: MV65 Vind: 2,9    
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 15,84  
           
G13 100m        
Heat 1: G13        
1 Lars Magnus Birketveit 2004 IL Fri 44,48  
           
MV55 800m        
Heat 1: MV55+MV70        
1 Kurt Vatle 1959 Osterøy IL 2,42,44  
           
MV70 800m        
Heat 1: MV55+MV70        
1 John Bernes 1944 Osterøy IL 2,46,43  
           
MS 3000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Andreas Vågen 2000 IL Fri 9,46,74  
2 Christer Sælen 1981 IL Fri 10,39,58  
3 Espen I. Haugen 1985 IL Fri 10,40,49  
4 Nils Tore Sæterdal 1967 IL Fri 10,48,13  
5 Rune Pedersen 1974 IL Fri 10,54,18  
6 Arild Gisle Tverranger 1962 FIL AKS-77 11,30,78  
           
KS 3000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 IL Fri 10,45,28  
2 Nora Midttun 2001 IL Fri 10,58,41  
           
Rekrutt Lengde satssone        
  Mia Isabell Haugen 2008 IL Fri 2,45 Vind 0,0
  Jonas Urdal 2009 IL Fri 2,30 Vind 0,8
  Oda Urdal 2008 IL Fri 3,03 Vind 1,2
           
J11 Lengde satssone        
1 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 3,79 Vind 0,0
           
J13 Lengde satssone        
1 Guro Navelsaker Hjeltnes 2004 IL Norna-Salhus 4,47 Vind 0,8
2 Nicoline Coalson 2004 IL Norna-Salhus 4,11 Vind 0,0
3 Rebecka Dale 2004 IL Norna-Salhus 3,72 Vind 0,7
           
J15 Lengde        
1 Synne-Helen Torvund 2002 IL Fri 3,99 Vind 0,0
           
KS Diskos 1 kg        
1 Matilde Roe 1996 IL Fri 48,75  
  48,75-44,32-46,52-46,89-45,32- -      
2 Solveig Fredriksen 1992 IL Norna-Salhus 42,12  
3 Hedda H. Aasgård 2001 IL Norna-Salhus 37,00  
4 Brit Ingrid Birketveit 1977 IL Fri 23,89  
5 Helene Austnes 1999 IL Fri 23,33  
           
MV45 Diskos 2kg        
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 31,82  
           
Rekrutt Liten ball 150g        
  Mia Isabell Haugen 2008 IL Fri 11,16  
  Jonas Urdal 2009 IL Fri 13,38  
  Oda Urdal 2008 IL Fri 16,63  
           
J13 Liten ball 150g        
1 Julie Bakke Liland 2004 IL Norna-Salhus 34,66  
2 Rebecka Dale 2004 IL Norna-Salhus 28,83  
3 Nicoline Coalson 2004 IL Norna-Salhus 21,22  
           
J11 Stav        
1 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 2,06  
           
J13 Stav        
1 Juni Harboe 2004 Fana IL 2,66  
2 Signe Marie Torvund 2004 IL Fri 2,06  
           
J15 Stav        
1 Kitty Friele Faye 2002 Fana IL 3,20  
2 Synne Marie Engebregtsen 2002 Fana IL 2,86  
3 Synne-Helen Torvund 2002 IL Fri 2,16  
           
J18-19 Stav        
1 Sanne Myrmel 1999 Fana IL 3,20  
           
G13 Stav        
1 Philip Kubon 2004 Bergens Turn 2,96  
2 Matias Knarvik 2004 Fana IL 2,66  
           
G14 Stav        
1 Kasper Fjeldstad 2003 Ask Friidrett 3,46  
2 Fabian Warre 2003 Laksevåg T&IL 3,36  
3 Mathias Myrmel Herdlevær 2003 Fana IL 2,36  
           
G15 Stav        
1 Christian Pettersen 2002 Bergens Turn 3,46  
           
MV45 Stav        
1 Kjetil Torvund 1970 IL Fri 2,66  
           
MV55 Stav        
1 Ole Nissen Viken 1960 IL Fri 3,06  
 
   

 

Kalender

August
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

28.08.2017
Arnaløpet

19:00 - 20:30

Espeland idrettsplass

05.09.2017
Skansemyren kastkarusell 10 2017

17:30 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

06.09.2017
Skuleløpet med innlagt seriestevne

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

12.09.2017
Skansemyren kastkarusell 11 2017

17:30 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

18.09.2017
Seriestevne

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

14.10.2017
KM i kast 5-kamp for veteraner

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass

18.10.2017
Seriestevne

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

21.10.2017
Skansemyren kastkarusell 12 2017

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass

21.10.2017
Trappeløpet

16:00 - 17:00

Seimstrappene på Garnes

28.10.2017
Skansemyren kastkarusell 13 2017

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass