Ny banerekord i spyd av Sigrid Borge

VM-deltakar Sigrid Borge hadde tatt turen til seriestevnet på Arna idrettspark 16.august. Ho forbetra sin eigen banerekord med nesten 5m til 54,08m. Se bilete frå stevnet på Fri si Facebook side: Lenke til Facebook

Resultatliste følgjer:

2017-08-17
Ove Leon Låstad

 

Resultatliste 16-08-17      
         
Rekrutt 60m      
Heat 1: rekrutt Vind: 0,0  
  Ida Emilie Nesse 2008 IL Fri 11,10
  Oda Urdal 2008 IL Fri 10,61
         
J-11 60m      
Heat 2: J11 + J12+J13+J15 Vind: -0,3  
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 9,59
2 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 9,69
3 Vilde Nøkling Moi 2006 IL Fri 11,42
         
J-12 60m      
Heat 2: J11 + J12+J13+J15 Vind: -0,3  
1 Ada Mykkeltvedt 2005 T&IL Hovding 10,58
         
J-13 60m      
Heat 2: J11 + J12+J13+J15 Vind: -0,3  
1 Signe Marie Torvund 2004 IL Fri 10,11
         
J-15 60m      
Heat 2: J11 + J12+J13+J15 Vind: -0,3  
1 Synne Helen Torvund 2002 IL Fri 9,12
         
G-13 60m      
Heat 3: G13+G14+G15 Vind: -0,6  
1 Lars Magnus Birketveit 2004 IL Fri 8,29
         
G-14 60m      
Heat 3: G13+G14+G15 Vind: -0,6  
1 William Skjoldli 2003 T&IL Hovding 8,27
2 Gabriel Kanestrøm 2003 T&IL Hovding 8,49
         
G-15 60m      
Heat 3: G13+G14+G15 Vind: -0,6  
1 Erlend Bragstad 2002 T&IL Hovding 8,95
         
MV50 60m      
Heat 4: MV50+MV60+MV65 Vind: -0,3  
1 Knut Arve Engesæt 1964 IL Fri 10,54
         
MV60 60m      
Heat 4: MV50+MV60+MV65 Vind: -0,3  
1 Jakob Erik Lothe 1953 Gloppen FIL 10,73
         
MV65 60m      
Heat 4: MV50+MV60+MV65 Vind: -0,3  
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 9,58
         
J-15 100m      
Heat 1:J15 Vind: 1,3  
1 Eva Moldestad 2002 T&IL Hovding 13,85
2 Nora Kristensen 2002 IL Gneist 14,21
3 Synne Helen Torvund 2002 IL Fri 14,58
4 Nikoline Bruvik 2002 T&IL Hovding 15,03
         
G13 100m      
Heat 2:G13+G14+G15+G18/19 Vind: 0,0  
1 Lars Magnus Birketveit 2004 IL Fri 13,23
         
G14 100m      
Heat 2:G13+G14+G15+G18/19 Vind: 0,0  
1 William Skjoldli 2003 T&IL Hovding 13,28
2 Gabriel Kanestrøm 2003 T&IL Hovding 13,70
         
G15 100m      
Heat 2:G13+G14+G15+G18/19 Vind: 0,0  
1 Dean Peter Godfrey 2002 T&IL Hovding 12,65
2 Sebastian W. Rolland 2002 T&IL Hovding 12,87
         
G-18/19 100m      
Heat 2:G13+G14+G15+G18/19 Vind: 0,0  
1 Sondre Faugstad Amundsen 1998 IL Fri 11,50
         
MV65 100m      
Heat 3: MV65 Vind: 0,0  
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 15,63
         
J-11 200m      
Heat 1:J11+G13 Vind: -0,1  
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 32,26
2 Vilde-Sofie Torvund 2006 IL Fri 34,25
         
G-13 200m      
Heat 1:J11+G13 Vind: -0,1  
1 Nikolai Garnes 2004 IL Fri 32,59
2 Preben Havre 2004 IL Fri 32,60
         
J-15 200m      
Heat 2:J15+G15+G18/19 Vind: 0,0  
1 Eva Moldestad 2002 T&IL Hovding 28,63
2 Nora Kristensen 2002 IL Gneist 29,35
         
G-15 200m      
Heat 2:J15+G15+G18/19 Vind: 0,0  
1 Dean Peter Godfrey 2002 T&IL Hovding 25,95
         
G-18/19 200m      
Heat 2:J15+G15+G18/19 Vind: 0,0  
1 Sondre Faugstad Amundsen 1998 IL Fri 23,01
         
MV60 200m      
Heat 3: MV60 Vind: 0,0  
1 Lars Johan Fjelde 1957 IL Fri 31,17
         
J-15 800m      
Heat 1:J15+J16+KV50+MV35+MV55      
1 Maria Sæterstøl 2002 T&IL Hovding 2,38,25
         
J-16 800m      
Heat 1:J15+J16+KV50+MV35+MV55      
1 Nora Midttun 2001 IL Norna-Salhus 2,31,10
         
KV50 800m      
Heat 1:J15+J16+KV50+MV35+MV55      
1 Sissel Bjørke 1963 IL Fri 3,20,72
         
MV35 800m      
Heat 1:J15+J16+KV50+MV35+MV55      
1 Christer Sælen 1981 IL Fri 2,29,91
         
MV55 800m      
Heat 1:J15+J16+KV50+MV35+MV55      
1 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL 2,46,99
         
G-15 800m      
Heat 2:G15+G16+MS      
1 Thorbjørn Albertsen 2002 T&IL Hovding 2,17,57
         
G-16 800m      
Heat 2:G15+G16+MS      
1 Bjørn Hisdal 2001 IL Gneist 2,16,19
2 Erlend Sørheim 2001 Varegg Fleridrett 2,17,55
         
MS 800m      
Heat 2:G15+G16+MS      
1 Thomas Heggøy 1994 IL Gular 1,57,87
2 Vebjørn Borge 1994 IL Gular 2,05,39
  Robert Hisdal 1978 IL Gneist DNF
  Espen Irgens Haugen 1985 IL Fri DNS
         
MS 5000m      
Heat 1:MS+MV35+MV55+KS      
1 Espen Irgens Haugen 1985 IL Fri 18,03,61
         
MV35 5000m      
Heat 1:MS+MV35+MV55+KS      
  Christer Sælen 1981 IL Fri DNF
         
MV55 5000m      
Heat 1:MS+MV35+MV55+KS      
1 Steinar Lohne 1962 IL Fri 21,04,87
2 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL 21,11,83
         
MS 5000m      
Heat 1:MS+MV35+MV55+KS      
  Kjersti Fresvik 1992 IL Gular DNF
         
J-11 Høgde      
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 1,32
2 Helene W. Iden 2006 IL Fri 1,10
3 Vilde-Sofie Torvund 2006 IL Fri 0,95
         
J-12 Høgde      
1 Ada Mykkeltvedt 2005 T&IL Hovding 1,15
         
J-13 Høgde      
1 Signe Marie Torvund 2004 IL Fri 0,95
         
G-15 Høgde      
1 Sebastian W. Rolland 2002 T&IL Hovding 1,55
         
MV60 Høgde      
1 Jakob Erik Lothe 1953 Gloppen FIL 1,15
         
J-11 Spyd 400g      
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 17,43
2 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 6,49
         
J-13 Spyd 400g      
1 Signe Marie Tovund 2004 IL Fri 15,46
         
J-14 Spyd 400g      
1 Emma Storsæter 2003 IL Fri 23,88
         
G-14 Spyd 600g      
1 Gabriel Kanestrøm 2003 T&IL Hovding 23,89
2 Willam Skjoldli 2003 T&IL Hovding 19,59
         
G-15 Spyd 600g      
1 Andreas Markmanrud 2002 Osterøy IL 31,94
         
G-16 Spyd 700g      
1 Brede Midttun 2001 IL Fri 35,24
         
J-17 Spyd 500g      
1 Ane Taule Hordvik 2000 IL Fri 23,93
         
G-17 Spyd 700g      
1 Niklas Rutle 2000 IL Fri 51,20
         
KS Spyd 600g      
1 Sigrid Borge 1995 Osterøy IL 54,08
         
MS Spyd 800g      
1 Kjetil Stokke 1991 Osterøy IL 50,55
 
   

 

Kalender

November
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Aktiviteter

06.12.2017
Frikarusellen løp nr.3

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass