Strålande friidrettskveld på Arna idrettspark

I alt 289 elevar i frå 1. til 7. klasse deltok i Skuleløpet - Friidrettens dag på Arna idrettspark. I tillegg var det innlagt seriestevne for junior-senior-veteran etter barne-arrangementet, der det blei sett nye banerekordar for menn på 1500m og 3000m.

2017-09-06
Ove Leon Låstad

Deltakarane i Skuleløpet - Friidrettens dag fordeler seg slik:

Garnes 123, Ådnamarka 113, Ytre Arna 25, Lone 18, Haugland 7 og Trengereid 2. Tar vi for oss klassevis fordeling ser statistikken slik ut: 1.kl: 36, 2.kl: 56, 3.kl: 47, 4:kl: 54, 5.kl: 39, 6.kl: 22 og 7.kl: 12.
Det var ingen ungdomsskule-elevar som deltok. Invitasjonen til dette arrangementet blei distribuert gjennom skulane sine offisielle elektroniske kanalar, men dessverre var det ikkje alle som hadde formidla den vidare på dei ulike klassetrinna. Det ser vi tydeleg for Lone som burde hatt over 100 deltakarar med.

Elevane i 1-7.klasse fekk prøve seg på 60m, i lengde og liten ball, medan 6. og 7. klassingane også hadde 200m på programmet. Etter fullført aktivitet fekk alle saft og kakemann, samt medalje overrekt av IL Fri sine to mest profilerte utøvarar;  Martin Roe og Matilde Roe.

Her er lenke til fotoalbum på facebook: Bilder Skuleløpet

 

2 nye banerekordar

På 1500m hadde mange at dei beste mellomdistanseløparane i kretsen tatt turen til Arna idrettspark. Med Marius Vedvik som hare blei det stor fart i feltet og i mål kom Tom Erling Kårbø, Stord først på sterke 3:48,27 (ny banerekord), tett følgd av Bjørnar S. Lillefosse, Gular med 3:48.98. Inn til 3.plass sprang Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus med 3:53.57 og 4.plassen gjekk til Jacob Boutera, Gular med 3:58,39. Elles persa Nora Midttun, Fri på den same distansen med fine 4:58,76.

På 3000m var det rekordstort heat med heile 17 løparar på startstreken. Raskast av alle var Svein Roar Kvamme, Norna-Salhus med 8:38.01 (ny banerekord), medan beste kvinne blei Eli Anne Dvergsdal, Gular med 9:55,55. På 800m var det 2 fulle heat,  der Gular-gutta Leonard Johan Nesheim og Kristoffer Grindedal noterte 1:57,51 og 1:57,92. På 200m sprang Daniel Alejandro Johnsen i mål til tida 22.47.

Komplett resultatliste frå seriestevnet for vaksne vil bli publiserte torsdag kveld

Resultat Skuleløpet - Friidrettens dag:

Klasse Øving Namn Skule Resultat
1.kl 60m, lengde, ball Aksel Kvilhaug Bertelsen Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Ariel Valencia Lone Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Aslak Kaasa Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Caroline Kvalvåg Lone Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Celine Almberg Bø Lone Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Didrik Djønne Oppedal Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Emma Takvam Norgård Ådnamarka Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Fredrik Eide Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Hanne Skulstad Trengereid Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Hedda Iversen Ådnamarka Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Ida Leiren Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Joakim Lending Lone Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Julian Matre Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Kajetan Piekaiz Ytre Arna Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Kristin Brattabø Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Leah Hammersland Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Leander Rolland-Bergsvik Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Leonard Brekke Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Lisa Rørbakken Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Maiken Bårdsen Lone Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Malene Tenden-Vie Ådnamarka Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Malin Kriatina Sekse Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Malvin Haga Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Marie Russdalsnes Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Marthe Hjortland Ytre Arna Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Marthe Sverdal Helleve Haugland Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Minal Janak Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Nami Hitland Ytre Arna Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Natalia Bogncka Ytre Arna Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Natalie Træland Ådnamarka Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Olav Myklebust Ådnamarka Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Simen Bernes Ytre Arna Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Simen N. Mjelde Ådnamarka Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Thea Folkestad Olsen Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Trym Thommassen Garnes Deltatt
1.kl 60m, lengde, ball Ulrik Valencia Lone Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Adrian Kalsaas Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Ailo Olsen Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Aksel Svardal Helleve Haugland Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Andreas Sandin Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Andreas Ulveseter Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Annika Heggland Ellefsen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Arn Johan Søvde Lone Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Aron Sæle Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Baste Salamonsen Nord Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Brede Hansen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Celina Skulstad Trengereid Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Daniel Haukaas Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Edvin Eliassen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Eimund Jonson Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Eira Sofie Svor Ytre Arna Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Eirill Moi Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Eivind Sæbø Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Eivor Lilleskaret Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Eline Haga Blomdal Ytre Arna Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Elise Klemetsen Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Emine Venheim Børslid Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Emma Gjerstad Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Emma Merete Kleivane Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Erik Soltun Sivertsen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Eva Varne Haugland Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Fillip Johannesen Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Henrik Unneland Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Jenny Tenden-Vie Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Jonas Endal Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Julie Johansen Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Kine Johannesen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Kine Johannesen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Lars Andreas Elvenes Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Lea Eline Andersen Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Lea Tveiten Enger Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Lena Nordvik Haugland Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Levi Rørbakken Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Maika Tepu Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Marius Fleten Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Markus Minde Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Mathea Thunestveit Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Milan Longvastøl Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Milla Off Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Milly Fletcher Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Niklas Ørskov Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Olai Romslo Paulsen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Olav Skogseth Hagen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Sigurd Hagelind Nybø Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Theo Thorstensen Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Theodor Dale Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Thilde Onarheim Ådnamarka Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Tobias Olsen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Ulrik Lillefosse Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Vilde Faugstad Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball Viljar Åsen Garnes Deltatt
2.kl 60m, lengde, ball William Hjelle Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Alva Eide Kjøsnes Ytre Arna Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Andrine Venheim Kjellesvik Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Anna Kristina Hammerstad-White Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Arne N. Hjønnevåg Ytre Arna Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Aurora Fosse Larsen Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Christian Venheim Kjellesvik Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Emil Iversen Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Erwin Nowatzki Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Fillip Rogola Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Fredrik Grindheim Hustveit Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Frida Haga Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Hanne Halland Prestegård Ytre Arna Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Hermine Eide Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Ida Olea Aasheim Ytre Arna Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Isak Fagernes Martiniussen Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Jonas Amdal Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Jonas Urdal Lone Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Julian Fosse Contini Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Julie Martinsen Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Kaja Eriksen Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Lars Hårvik Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Laura Debstad Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Leandra Nævdal Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Leonard Lothe Simonsen Ytre Arna Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Linea Isabell Øset Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Malene Nquen Ytre Arna Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Maria Mjelde Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Markus Djønne Oppedal Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Marla Tepu Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Martin Engen Brakstad Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Mats Tvedt Flatabø Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Mikael Pedersen Johannesen Ytre Arna Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Milla Sandvik Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Olav Veseth Ytre Arna Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Oskar Hemre Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Ronel Kabo Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Sabine Skjellestad Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Sara Vågenes Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Sarah Marie Corneliussen Haugland Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Sebastian Matre Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Sofie Dale Romslo Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Storm Rystad Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Susanne Kleiveland Garnes Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Tuva Langeland Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Ulrik Eriksson Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball Vera Myklebust Ådnamarka Deltatt
3.kl 60m, lengde, ball William Rabben Antonsen Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Alexsander Solås Lone Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Alma Wasa Tverlid Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Amalie Eikevik Øye Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Amalie Grindheim Lone Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Andreas Bruvik Lone Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Anine Mathea Åsen Amundsen Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Benjamin Hauge Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Bertine Svardal Helleve Haugland Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Brynjar Einaas Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Cedrik Hitland Ytre Arna Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Celine Sæle Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Elias A. Mehus Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Elise Træland Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Emil Hansen Lone Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Helene Rekdal Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Ida Nordbø Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Jan Bjørvik Landro Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Jonathan Martinsen Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Julia Thorstensen Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Kaja Hansen Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Leander Garnes Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Liv Mari Hauso Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Luna Aune Ytre Arna Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Madelen Hausvik Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Malin Froestad Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Malin Hjortland Ytre Arna Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Maria Kjeilen Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Marthe Nordbø Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Mathias Hovden Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Mathias Tenden-Vie Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Mia Elsaas Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Mie Johanne Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Mille-Mari Nøkling Sæle Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Niklas Haga Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Noah Johannesen Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Noah Ørskov Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Nora Faugstad Kallestad Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Nora Nordbø Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Oda Urdal Lone Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Olivia Stang Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Olover Bednancryk Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Rikard Jensen Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Ronja Sofie Fanebust Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Samuel Fagernes Martinussen Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Sara H. Stavenes Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Sebastian Lohne Helgesen Lone Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Siren Valestrand Ness Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Sofie Tveiten Enger Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Sondre Andersen Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Sondre N. Mjelde Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Tanja Petterson Garnes Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Thea Iversen Ådnamarka Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Thea Mjelde Lone Deltatt
4.kl 60m, lengde, ball Zuzanna Klimowiz Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Adam Fosse Larsen Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Alve Oen Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Angelica Wassberg Reigstad Haugland Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Betelhem Yosef Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Birk Salomonsen Nord Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Deizey Mutaga Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Eirik Djønne Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Elias Lilleskare Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Emil Sebastian Angelskår Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Emma Ellefsen Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Josefine Rivenes Ytre Arna Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Kristian Spord Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Lana Longvastøl Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Lisa Fadnes Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Lucas Elvik Lone Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Madeleine Off Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Mariell Aleksandra Blom Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Markus Pedersen Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Marlene Sæbø Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Marta Kwasna Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Martin Borge Lone Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Mathea Midtun Tollefsen Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Mathias Larsen Alvheim Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Natalia Kwasna Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Nikolai Fimreite Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Oskar Tvedt Flatabø Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Ruben Reigstad Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Selma Myklebust Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Sigurd Amdal Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Sindre Svein Bjørnson Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Sondre Wasa Tverlid Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Synne Trettenes Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Thomas Dale Romslo Garnes Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Thomas Flatebø Iversen Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Thorbjørn Spord Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Tiril Iversen Haukeland Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Tobias Stokke Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Trym Rystad Ådnamarka Deltatt
5.kl 60m, lengde, ball Viljar Johnsen Ådnamarka Deltatt
5.kl gutar 200m Emil Sebastian Angelskår Garnes 40,53
5.kl gutar 200m Martin Borge Lone 35,85
6.kl 60m, lengde, ball Alexandra Minde Ådnamarka Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Arn Erik Reigstad Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Bertine Småland Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Dominica Neliabsyte Ådnamarka Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Dorthe Loftås Ådnamarka Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Hallvard Einaas Ådnamarka Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Helene Iden Ådnamarka Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Isobel Indresand Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Karoline Lodtz Hauge Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Kine Djønne Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Leander Rabben Antonsen Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Malene Haga Pedersen Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Marckus Alexander Angelskår Ådnamarka Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Marie Ulveseter Ådnamarka Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Marta Nowc Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Nora Eliane Dahl Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Sander Stokke Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Sigve Faugstad-Amundsen Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Tomine Svendheim Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Victoria Kvamme Ådnamarka Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Vilde Sofie Indresand Garnes Deltatt
6.kl 60m, lengde, ball Ylva Eriksson Ådnamarka Deltatt
6.kl gutar 200m Arn Erik Reigstad Garnes 39,53
6.kl gutar 200m Hallvard Einaas Ådnamarka 34,03
6.kl gutar 200m Markus Alexander Angelskår Ådnamarka 38,26
6.kl gutar 200m Sigve Faugstad-Amundsen Garnes 34,55
6.kl jenter 200m Bertine Småland Garnes 42,12
6.kl jenter 200m Dominica Neliabsyte Garnes 38,33
6.kl jenter 200m Isobel Indresand Garnes 37,42
6.kl jenter 200m Karoline Lodtz Hauge Garnes 43,19
6.kl jenter 200m Kine Djønne Garnes 39,35
6.kl jenter 200m Kristin Aadland Garnes 36,41
6.kl jenter 200m Martha Nowc Garnes 39,58
6.kl jenter 200m Tomine Svendheim Garnes 32,54
6.kl jenter 200m Vilde Sofie Torvund Garnes 33,58
6.kl jenter 200m Ylva Eriksson Ådnamarka 38,50
7. kl 60m, lengde, ball Adrian Skjelvik Garnes Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Anastasia Nygård Ytre Arna Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Bertine Rivenes Ytre Arna Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Casandra Fagermo Ytre Arna Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Einar K. Djursvoll Garnes Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Jesper Pedersen Garnes Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Karen Marie Tveitevåg Garnes Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Karol Satola Garnes Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Oda Andersen Hundhammer Garnes Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Sofie Fredheim Garnes Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Sofie Reksted Ytre Arna Deltatt
7. kl 60m, lengde, ball Sondre Brattabø Garnes Deltatt
7. kl. Gutar 200m Edvard K. Djursvoll Garnes 31,44
7. kl. Gutar 200m Karol Satola Garnes 36,57
7. kl. Gutar 200m Sondre Brattabø Garnes 35,20
7. kl. Jenter 200m Anastasia Nygård Ytre Arna 34,26
7. kl. Jenter 200m Karen Marie Tveitevåg Garnes 33,45
7. kl. Jenter 200m Oda Andersen Hundhammer Garnes 33,52
7. kl. Jenter 200m Sofie Reksten Ytre Arna 39,40
 
   

Kalender

November
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Aktiviteter

06.12.2017
Frikarusellen løp nr.3

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass