Resultat frå seriestevnet på Arna idrettspark 6.sep.

Resultatlista frå det innlagte seriestevne under Skuleløpet - Friidrettens dag er no klar.

2017-09-07
Ove Leon Låstad
Resultatliste 06-09-17      
         
         
MJ 200m      
Heat 1:MJ+MV65 Vind: 0,0  
1 Daniel Alejandro Johnsen 1998 Ask Friidrett 22,47
2 Sondre Gjesdal 1998 FIL AKS-77 22,98
         
MV65 200m      
Heat 1:MJ+MV65 Vind: 0,0  
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 33,95
         
MS 800m      
Heat 1: MS      
1 Leonard-Johan Nesheim 1995 IL Gular 1,57,51
2 Kristoffer Grindedal 1989 IL Gular 1,57,92
3 Herman Ellingsen 2002 IL Gneist 2,01,38
4 Martin Mæle 2000 Fana IL 2,02,18
5 Joachim Tonning 1999 Varegg Fleridrett 2,03,32
6 Oddne K. Teigenes 1999 Røldal IL 2,09,44
  Torbjørn Lysne 1990 IL Gular DNF
         
MJ 800m      
Heat 2:MJ+MV+KJ      
1 Fredrik Strand Blichfeldt 2002 Osterøy IL 2,29,02
         
KJ 800m      
Heat 2:MJ+MV+KJ      
1 Marianne F. Mjelde 2001 Osterøy IL 2,35,34
2 Anniken Mjelde 2000 Osterøy IL 2,51,18
         
MV45 800m      
Heat 2:MJ+MV+KJ      
1 Bjarte Vik 1969 Osterøy IL 2,29,92
         
MV50 800m      
Heat 2:MJ+MV+KJ      
1 Helge Tysse 1964 Osterøy IL 2,31,89
         
MV55 800m      
Heat 2:MJ+MV+KJ      
1 Kurt Vatle 1959 Osterøy IL 2,33,02
         
MV70 800m      
Heat 2:MJ+MV+KJ      
1 John Bernes 1944 Osterøy IL 2,49,69
         
MS 1500m      
Heat 1:MS      
1 Tom Erling Kårbø 1989 Stord IL 3,48,27
2 Bjørnar Sandnes Lillefosse 1992 IL Gular 3,48,98
3 Erik Hovlandsdal 1989 IL Norna-Salhus 3,53,57
4 Jacob Boutera 1996 IL Gular 3,58,39
5 Jens Bøhmer 1993 IL Gular 4,00,03
6 Trygve F. Mjelde 1994 Osterøy IL 4,00,76
7 Lars Lunde 1997 Stord IL 4,02,30
8 Magnus Sirnes Hjellum 1994 IL Gular 4,09,24
9 Matias Førde 1998 Jølster IL 4,11,49
10 Bjørn Rusten Lundberg 1994 IL Norna-Salhus 4,26,10
11 Torbjørn Espeseth 1999 IL Norna-Salhus 4,29,69
  Ivar Stefansson 1992 IL Gular DNF
  Marius Vedvik 1992 IL Gular DNF
         
KJ 1500m      
Heat 2:KJ+KV+MV      
1 Silje Lindstad 1997 IL Norna-Salhus 4,50,56
2 Nora Midttun 2001 IL Fri 4,58,76
         
KV40 1500m      
Heat 2:KJ+KV+MV      
1 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 IL Fri 5,05,27
         
MV35 1500m      
Heat 2:KJ+KV+MV      
1 Christer Sælen 1981 IL Fri 4,59,00
         
MV55 1500m      
Heat 2:KJ+KV+MV      
1 Arild Gisle Tverranger 1962 FIL AKS-77 5,09,35
         
         
MJ 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Per Christian Grieg 2000 Varegg Fleridrett 9,40,83
2 Erlend Sørheim 2001 Varegg Fleridrett 9,54,54
         
MS 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Svein Roar Kvamme 1990 IL Norna-Salhus 8,38,01
2 Tage Augustson 1989 IL Fri 10,20,98
3 Espen Irgens Haugen 1985 IL Fri 10,22,01
         
MV35 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Øyvind Loftås 1980 IL Fri 9,36,96
2 Ørjan Nilsen 1978 Varegg Fleridrett 9,42,83
  Christer Sælen 1981 IL Fri DNF
         
MV40 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Kjetil Monstad 1973 Osterøy IL 9,28,71
         
MV45 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Rune Gullachsen 1972 IL Fri 10,28,54
2 Erik Iden 1969 IL Fri 10,43,76
         
MV50 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Håkon Ersland 1964 IL Fri 12,19,50
         
MV55 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Knut Ersland 1962 IL Fri 12,23,42
         
MV60 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Lars Johan Fjelde 1957 IL Fri 12,22,55
         
KS 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Eli Anne Dvergsdal 1991 IL Gular 9,55,55
2 Ida Marie Ersland 1990 IL Fri 12,47,08
         
KV50 3000m      
Heat 1:MJ+MS+MV+KS+KV      
1 Astrid Olafsdottir 1964 IL Fri 12,22,41
 
   

Kalender

September
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Aktiviteter

14.10.2017
KM i kast 5-kamp for veteraner

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass

18.10.2017
Seriestevne

18:30 - 20:00

Arna idrettspark

21.10.2017
Skansemyren kastkarusell 12 2017

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass

21.10.2017
Trappeløpet

16:00 - 17:00

Seimstrappene på Garnes

28.10.2017
Skansemyren kastkarusell 13 2017

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass