Nye banerekordar på 5000m under seriestevnet 18.okt.

Vigdis G. Reigstad, Fri og Svein Roar Kvamme, Norna-Salhus sette punktum for friidrettssesongen 2017 på Arna idrettspark med å løpe inn til nye banerekordar og personlege rekordar på 5000m med respektive tider 18,18,64 og 14,46,81.

2017-10-18
Ove Leon Låstad

Oppdatering 20/10-17: nr.7 og 8 på 3000m var bytta om. No skal det vere riktig, slik som videofilmen dokumenterer.

Resultatliste 18-10-17      
         
MV55 200m      
Heat 1:MV55+MV60+MV70 Vind: 0,0  
1 Ove Tombre 1962 IL Fri 31,14
         
MV60 200m      
Heat 1:MV55+MV60+MV70 Vind: 0,0  
1 Ingar Romslo 1954 IL Fri 41,08
         
MV70 200m      
Heat 1:MV55+MV60+MV70 Vind: 0,0  
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 42,11
         
MV45 800m      
Heat 1:MV45+MV50+MV55+KJ      
1 Erik Iden 1969 IL Fri 2,32,74
2 Tore Hannisdal 1969 Osterøy IL 2,36,01
  Bjarte Vik 1969 Osterøy IL DNS
         
KJ 800m      
Heat 1:MV45+MV50+MV55+KJ      
1 Nora Midttun 2001 IL Fri 2,40,38
         
MV55 800m      
Heat 1:MV45+MV50+MV55+KJ      
1 Ove Tombre 1962 IL Fri 2,45,75
         
MV50 800m      
Heat 1:MV45+MV50+MV55+KJ      
  Helge Tysse 1964 Osterøy IL DNS
         
MS 3000m      
Heat 1:MS+KJ      
1 Andre Seliussen 2001 IL Gneist 8,56,82
2 Markus Kjærner-Semb 1998 Varegg Fleridrett 9,16,41
3 Miliam Ingosam 2001 IL Gneist 9,20,13
4 Jon Are Sundland 1978 IL Fri 9,27,49
5 Per-Christian Grieg 2000 Varegg Fleridrett 9,27,50
6 Fredrik Torgersen 1991 Varegg Fleridrett 9,27,61
7 Ørjan Nilsen 1978 Varegg Fleridrett 9,41,69
8 Erlend Sørheim 2001 Varegg Fleridrett 9,47,52
9 Kristian Ryllje 2000 Varegg Fleridrett 10,01,44
10 Jan Roald Solberg 1979 Osterøy IL 10,40,26
11 Kurt Vatle 1959 Osterøy IL 11,35,00
12 Knut Arve Engesæt 1964 IL Fri 12,06,25
13 Ingar Romslo 1954 IL Fri 14,35,81
  Brigt Strømmen 1959 IL Fri DNF
  Anders Bjørndal 1995 IL Gneist DNF
         
KJ 3000m      
Heat 1:MS+KJ      
1 Nora Midttun 2001 IL Fri 10,58,33
2 Marianne F. Mjelde 2001 Osterøy IL 11,59,92
         
MS 5000m      
Heat 1:MS+KS      
1 Svein Roar Kvamme 1990 IL Norna-Salhus 14,46,81
2 Magnus Gjerstad 2000 Osterøy IL 15,56,30
3 Kristoffer Føllesdal 1986 Varegg Fleridrett 18,05,08
4 Christer Sælen 1981 IL Fri 18,07,90
5 Nils Tore Sæterdal 1967 IL Fri 18,38,74
         
KS 5000m      
Heat 1:MS+KS      
1 Vigdis G.Reigstad 1973 IL Fri 18,18,64
         
MS 10000m      
Heat 1:MS      
1 Øyvind Macody Lund 1990 Varegg Fleridrett 33,43,94
2 Kjetil Monstad 1973 Osterøy IL 33,44,45
3 Bjørn Rusten Lundberg 1994 IL Norna-Salhus 34,27,64
4 Bjørn Harald Bongom 1967 Varegg Fleridrett 37,05,07
5 Jan Skorpeide 1963 Varegg Fleridrett 37,05,97
6 Arturas Minikauskas 1982 Varegg Fleridrett 37,40,14
7 Magne Aunebakk 1962 Varegg Fleridrett 38,22,61
         
KV40 Høgde      
1 Brit Ingrid Birketveit 1977 IL Fri 1,23
         
KV40 Kule 4kg      
1 Brit Ingrid Birketveit 1977 IL Fri 8,70
         
KV50 Kule 3kg      
1 Kristin Holtan 1966 IL Fri 6,26
         
MV70 Kule 4kg      
1 John Bernes 1944 Osterøy IL 7,98
 
   

Kalender

November
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Aktiviteter

06.12.2017
Frikarusellen løp nr.3

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass