IL Fri 2017-02-19 20:11:11

NM & UM mangekamp 2017

Oppdatert tidsskjema er godkjent i dag 18.mai av teknisk delegert. Det er gjort ein del justeringar søndag, slik at dei som hadde problem med å nå flya sine skal klare det. Tidsskjemaet kan lastast ned her: 

Tidsskjema NM og UM mangekamp 2017 lørdag.pdf

Tidsskjema NM og UM mangekamp 2017 søndag.pdf

Stevneprogrammet NM mangekamp 2017

Her er deltakarlista:

Startnr. Klasse Øvelse Fornavn Etternavn Org.tilhørighet
1 Gutter 15 9-kamp Sander Aae Skotheim IL Koll - Friidrett
2 Gutter 15 9-kamp Trym Steiro-Darén Sortland Friidrettsklubb - Friidrett
3 Gutter 16 10-kamp Oliver Engen Krødsherad IL
4 Gutter 16 10-kamp Simen Guttormsen Ski IL Friidrett - Friidrett
5 Gutter 16 10-kamp Markus Rooth Tjalve, IK - Friidrett
6 Gutter 16 10-kamp Elias Hovden Nilsen Ørsta IL - Friidrett
7 Gutter 16 10-kamp Fredrik Vehus Skjerve Verdal Friidrettsklubb - Friidrett
8 Gutter 16 10-kamp Kevin Olai Svarstad Dimna IL - Friidrett
9 Gutter 17 10-kamp Gjert Høie Sjursen Gneist,IL - Friidrett
10 Gutter 17 10-kamp Simen Sebastian Hansen Ås IL - Friidrett
11 Gutter 17 10-kamp Sebastian Marrot Bækkelagets SK - Friidrett
12 Menn junior 19 10-kamp Toralv Opsal Dimna IL - Friidrett
13 Menn junior 19 10-kamp Gudmundur Smari Danielsson Kristiansands IF-Friidrett - Friidrett
14 Menn senior 10-kamp Rein Åsmund Torsvik Sandnes IL - Friidrett
15 Menn senior 10-kamp Kjetil Stokke Osterøy IL - Friidrett
16 Menn senior 10-kamp Martin Roe FRI IL - Friidrett
17 Menn senior 10-kamp Henrik Johan Fjærestad Holmberg Vik IL - Friidrett
18 Menn senior 10-kamp Fredrik Bergh FRI IL - Friidrett
19 Menn senior 10-kamp Kevin Solberg Bolstad Samnanger IL - Friidrett
20 Menn senior 10-kamp Thomas Borgstein Samnanger IL - Friidrett
21 Menn veteraner 45-49 10-kamp Roland Johannes Wilhelmus van den Tillaar NTNUI - Friidrett
22 Menn veteraner 45-49 10-kamp Oddvar Hårde Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett
23 Menn veteraner 50-54 10-kamp Frode Holt Sturla IF - Friidrett
24 Menn veteraner 55-59 10-kamp Are Torsvik Sandnes IL - Friidrett
25 Menn veteraner 55-59 10-kamp Tor Inge Vikane Laksevåg TIL - Friidrett
26 Menn veteraner 65-69 10-kamp Helge Lind Schistad Ålesund FIK - Friidrett
27 Menn veteraner 70-74 10-kamp Arne Warem Gjesdal IL - Friidrett
28 Menn veteraner 70-74 10-kamp Jan Kristian Olsen FRI IL - Friidrett
29 Jenter 15 7-kamp Malene Skaar Berg Dimna IL - Friidrett
30 Jenter 15 7-kamp Anna Garnes Kleven Dimna IL - Friidrett
31 Jenter 15 7-kamp Emelia Tveitå Otra IL - Friidrett
32 Jenter 15 7-kamp Erle Musum Lyng Verdal Friidrettsklubb - Friidrett
33 Jenter 15 7-kamp Vilde Marstein IL Koll - Friidrett
34 Jenter 15 7-kamp Andrine Jørgensen Sortland Friidrettsklubb - Friidrett
35 Jenter 15 7-kamp Kornelia Roppen Dimna IL - Friidrett
36 Jenter 15 7-kamp Unni Olavsdotter Tveitå Otra IL - Friidrett
37 Jenter 15 7-kamp Andrea Rooth Lambertseter IF - Friidrett
38 Jenter 15 7-kamp Astri Ayo Lakeri Ertzgaard Tjalve, IK - Friidrett
39 Jenter 16 7-kamp Lea Taraldsrud Dormagen IL Koll - Friidrett
40 Jenter 16 7-kamp Andrea Thorsheim Fil Aks-77 - Friidrett
41 Jenter 16 7-kamp Anastasia Charlotte Schnell Tyrving IL - Friidrett
42 Jenter 16 7-kamp Birthe Franck-Petersen Ålesund FIK - Friidrett
43 Jenter 16 7-kamp Hedda Flemmen Holum Våg, IK - Friidrett
44 Jenter 16 7-kamp Ingrid Pernille Rismark Sturla IF - Friidrett
45 Jenter 16 7-kamp Caroline Amalie Sætre Fiskå IL - Friidrett
46 Jenter 16 7-kamp Martine Kolbeinshavn Hjørnevik Norna-Salhus IL - Friidrett
47 Jenter 16 7-kamp Hedda Marie Kjølberg Hauge Ski IL Friidrett - Friidrett
48 Jenter 17 7-kamp Emma de Haas Sturla IF - Friidrett
49 Jenter 17 7-kamp Guro Storkås Urædd Friidrett - Friidrett
50 Jenter 17 7-kamp Sigrid Kleive Ålesund FIK - Friidrett
51 Jenter 17 7-kamp Lise Hornnes Otra IL - Friidrett
52 Kvinner junior 19 7-kamp Solveig Cristina Hernandez Vråle Sturla IF - Friidrett
53 Kvinner junior 19 7-kamp Ida Eikeng Urædd Friidrett - Friidrett
54 Kvinner junior 19 7-kamp Amanda Marie Grefstad Frøynes Sem IF - Friidrett
55 Kvinner junior 19 7-kamp Line Myrestøl Johansson Sørild FIK - Friidrett
56 Kvinner junior 19 7-kamp Josefine Grønset Løken Sturla IF - Friidrett
57 Kvinner junior 19 7-kamp Telma Eid Søndre Land IL, Friidrett - Friidrett
58 Kvinner junior 19 7-kamp Tone Sandtorv Brakedal Stord IL (Allianseidrettslag) - Friidrett
59 Kvinner junior 19 7-kamp Selma Lif Thorolfsdottir Sandnes IL - Friidrett
60 Kvinner senior 7-kamp Caroline Sophie Røhm Fleischer Ski IL Friidrett - Friidrett
61 Kvinner veteran 50-54 7-kamp Ragnhild Marie Gulvik Larvik Turn & IF - Friidrett
62 Kvinner veteran 55-59 7-kamp Kate Alnes GTI Friidrettsklubb - gr.   - Friidrett
 
   

 

Kalender

August
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

28.08.2017
Arnaløpet

19:00 - 20:30

Espeland idrettsplass

05.09.2017
Skansemyren kastkarusell 10 2017

17:30 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

06.09.2017
Skuleløpet med innlagt seriestevne

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

12.09.2017
Skansemyren kastkarusell 11 2017

17:30 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

18.09.2017
Seriestevne

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

14.10.2017
KM i kast 5-kamp for veteraner

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass

18.10.2017
Seriestevne

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

21.10.2017
Skansemyren kastkarusell 12 2017

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass

21.10.2017
Trappeløpet

16:00 - 17:00

Seimstrappene på Garnes

28.10.2017
Skansemyren kastkarusell 13 2017

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass